Sąlygos ir nuostatos


Dėkojame, kad užsukote į www.motociklams.lt elektroninę parduotuvę. Čia rasite visą motoroleriams bei motociklams skirtą SENA prekinio ženklo ryšio įrangą ir priedus. 

Kaip pirkti?

1) Išsirinkite norimą prekę ir paspauskite dešinėje esantį mygtuką "Į krepšelį". Jei prekė yra pardavime, kairėje pusėje  matysite prekės būseną "sandelyje". Jei prekių likutis yra mažesnis nei Jūs norite užsisakyti, apmokėjimo lange būsite informuoti, kad pasirinktų prekių nėra galimybės įsigyti. Galite sumažinti kiekį, arba parašyti mums el. paštu. Pristatymo terminą bei kitą informaciją nurodysime atrašydami į Jūsų laišką. 

2) Kai išsirinksite prekes, paspauskite viršuje, dešinėje pusėje esantį juodą prekių krepšelio mygtuką. Trumpoje pirkinių suvestinėje rasite mygtuką "Apmokėti", kurį paspaudus būsite nukreipti atsiskaityti per registruotą paskyrą (Susikūrę paskyrą mūsų parduotuvėje, galėsite greičiau sumokėti už pirkinius, įrašyti kelis siuntimo adresus, peržiūrėti užsakymus, sekti ankstesnius pirkimus ir dar daugiau) arba per svečio paskyrą (pirkimas be registracijos, nurodant pristatymui reikalingus duomenis, jei ateityje neketinate saugoti pirkimo duomenų).  Užsukote pas mus ne pirmą kartą ir buvote ankščiau užsiregistravęs? Prisijunkite, suvesdami savo el. paštą ir slaptažodį. 

Visa informacija apie užsakymo vykdymą yra siunčiama nurodytu el. paštu, tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams.

Dėmesio! Vartotojas pats yra atsakingas už nurodytų duomenų, t.y. adreso, el. pašto, telefono numerio bei kitų duomenų teisingumą. Jei suvedėte klaidingą adresą ar telefoną - informuokite mus el. paštu.

3) Pažymėkite, jog sutinkate, kad prekes pristatysime per VENIPAK kurjerių tarnybą.  Jei prekių krepšelis viršys 99 EUR , prekes pristatysime NEMOKAMAI!  Jei krepšelio suma nesiekia minėtos sumos, prekių pristatymas kainuos 3,5  EUR. 
Jei turite pastabų, susijusių su užsakymu, parašykite langelyje, esančiame po pristatymo informacija. 
4) Pasirinkite apmokėjimo būdą PAYSERA iškart būsite nukreipti į elektroninę platformą, kur galėsite atsiskaityti už prekes.


Asmens duomenų rinkimas, saugojimas, naudojimas:

Užsiprenumeruodamas naujienlaiškį ar naudodamasis kitomis registracijos reikalaujančiomis paslaugomis vartotojas palikęs savo teisingą asmeninę informaciją turėtų tikėtis, jog  el. parduotuvė el. paštą naudos kaip pagrindinę bendravimo priemonę.

Išsaugodami Jūsų el. paštą, vardą ir pavardę ketiname informuoti jus apie naujas prekes, geriausius pasiūlymus, specialias kainas. Norėdami atsisakyti siunčiamų naujienlaiškių, prisijunkite prie paskyros, ir pasirinkite "atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos". Jei nepavyksta, rašykite mums el. paštu.


Mes pasiliekame teisę neįvykdyti užsakymo dėl šių priežasčių:


·         Prekių likutis sandelyje yra nepakankamas;

·         Nesulaukėme apmokėjimo už užsakytas prekes;

·         Jei radome klaidų, kainose, pavadinimuose ir kitoje informacijoje;

·         Informacija, kurią Jūs suvedėte yra klaidinanti ar netiksli.

* Radus netikslumų visada būsite informuoti el. paštu arba nurodytu telefonu.


Prekių kiekis nurodytas el. parduotuvėje priklauso nuo sandėlio likučių. Tarp laiko, kai jūs užsisakote prekes ir laiko, kai mes priimame jūsų užsakymą gali būti uždelsimas, todėl sandėlyje prekių likutis per trumpą laiką gali pasikeisti. Mes pasiliekame teisę neįvykdyti užsakymo informuojant pirkėją. Jei sulaukėme pavedimo - nedelsdami grąžiname pinigus. 


Autorinės teisės:

Kopijuoti ir platinti www. motociklams.lt puslapyje skelbiamą informaciją be autorių sutikimo griežtai draudžiama.


Prekių grąžinimas:

Norint grąžinti prekę, reikia užpildyti grąžinimo formą ir informuoti mus el. paštu: info@motociklamslt 

Įsigytas prekes galima grąžinti per 14 dienų jeigu:

- grąžinama prekė nepraradusi prekinės išvaizdos, t.y. nenaudota ir nesugadinta;

- grąžinama prekė siunčiama ta pačia komplektacija, kokia buvo gauta;

Jei prekę gavote brokuotą, su akivaizdžiais trūkumais, ją pakeisime kita, arba grąžinsime pinigus. Prekių trūkumai yra šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos į kitas, arba grąžinami sumokėti pinigai vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". 

Prašymą/skundą dėl interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse, ar užpildyti prašymo formą EGS platformojehttp://ec.europa.eu/odr/