Savarankiškai optimizuojanti, pažangi ir intuityvi motociklų ryšio priemonė sukurta pokalbiams didelėse grupėse.

 • SINGLE komplektas susideda iš  1 vnt. 
 • Mesh Intercom ™
 • Ryšio nuotolis iki 8 km/neribojamas*
 • Bluetooth 4.1
 • Patobulinta garso sistema visoms oro sąlygoms
 • Greitas įkrovimas (20 min krovimo - 5 val pokalbių per Bluetooth, 3 val Mesh Intercom™)
 • Balso komandos, GPS nuorodos, atsiliepimas į skambučius, FM radijas
 • Draugiškas su kitomis pasikalbėjimo įrangomis, pavyzdžiui Cardo Scala
 • Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Sena Mesh Intercom™ vienu metu veikia kartu ir su Bluetooth, tokiu būdu įgalindama dar labiau praplėsti galimybes. 30K turi viską, ko reikia važiuojant didelėse grupėse. Šis komplektas sukurtas su novatoriška dviguba antena ir 2 atskirais procesoriais - Bluetooth, ir Mesh Intercom™ technologijoms, kas įgalina vienu metu prisijungti ir palaikyti ryšį abiem būdais.

Sena Mesh Intercom™ technologija pakeis jūsų keliones. Tiesiog paspaudę 30K mygtuką viršuje įjungsite viešąjį rėžimą ir galėsite tuojau pat bendrauti su VISAIS 30K naudotojais ~1,5 km. atstumu. Kai vienas iš grupės dalyvių išvažiuoja už ryšio diapazono ribų, sistema automatiškai jį atjungia, tačiau likusi grupė išlieka susieta ir gali bendrauti toliau, kai atsilikęs/nuskubėjęs vairuotojas grįžta į ryšio diapazoną, automatiškai vėl yra prijungiamas prie grupės.

Naudodami privatų rėžimą, galėsite pakviesti net iki 16 vairuotojų bendrauti iki 2 km atstumu, o visi jei grupė bus didesnė - visi likę galės klausytis. Jei grupė bus didesnė nei 5 žmonės, Mesh Intercom automatiškai palaikys ryšį tarp šių vairuotojų iki 8 km.

Pažangiausias SENA produktas siūlo ne tik Mesh Intercom™  technologiją, bet ir Bluetooth 4.1 - ilgiems ir įdomiems privatiems pokalbiams ne tik su SENA, bet ir kitomis ryšio įrangomis, pavyzdžiui CARDO. Pravartu žinoti, kad yra galimybė kalbėti su baikeriais iš viso pasaulio, nes įsirašius naująją  Sena RideConnected programėlę savo telefone naudojant mobiliuosius duomenis galėsite bendrauti per visą pasaulį būdami skirtinguose Žemės taškuose! Taip pat galėsite naudotis tradicinėmis funkcijomis, tokiomis kaip: atsiliepti į skambučius, klausytis FM radijo, bei klausytis GPS navigatoriaus nuorodų kelyje.


  


30K įranga turi naują super greito įkrovimo funkciją. Ką tai reiškia? 

Tik 20 minučių krovimo ir jūs jau galėsite  5 valandas bendrauti per Bluetooth arba iki 3 valandų per Mesh Intercom ™. Kelyje 30K galite visiškai valdyti  balso komandomis, be rankų. Intuityvi technologija užtikrina saugumą, nes jūs be rūpesčių persijungsite muziką, telefoną, GPS ir interkomą.  Atsparus vandeniui 30K yra suderinamas su įvairiais tvirtinimais bei priedais.

Sena 30K Audio Multitasking™" technologija leidžia jums kalbėtis per "Mesh Intercom ™" technologiją, tuo pačiu metu valdydama "Bluetooth" operacijas, tokias kaip išmaniųjų telefonų muzikos transliavimas, skambučių priėmimas ar skambinimas, arba klausymasis GPS nuorodų.  Garso funkcijos nepertrauks viena kitos, o tiesiog perdengs, kad būtų galima sklandžiai klausytis. 


Specifikacija:

Baterijos talpa nuolatos kalbantis tarpusavyje13 val.
Darbinė temperatūra-10˚C ~ 55˚C
Dydis102 mm x 56 mm x 27 mm
Garsiakalbiaiplotis 40 mm, o storis 6.5 mm
Mikrofonas190 mm
Svoris61 g.
BluetoothHeadset Profile (HSP)

Hands-Free Profile (HFP)

Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)

Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

Bluetooth 4.1

IntercomAtviroje vietovėje veikia iki 2 km atstumu
Mesh Intercom ™Yra
GarsasIštobulinta triukšmo reguliavimo sistema
Įmontuota SBC Codec bei garso reguliavimo sistema
max. 48 kHz (DAC)
FM radijo imtuvasĮmontuotas su RDS AR sistema
64 ~ 108MHz
Atmintis - 10 radijo stočių bei automatinis skanavimas
Baterijos įkrovimas1.5 val.
Baterijos tipasLičio polimerų
SertifikataiCE, FCC, IC

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras

SENA 30K SINGLE ryšio įranga

 • Prekės kodas: 30K01(SP46)
 • Prekės būsena: 1
 • 299.00€