Geriausias pasirinkimas motociklo keleiviui ir vairtuotojui! 


Komplekte 1 vnt. 

SENA 3S Bluetooth bei Intercom ryšio sistema skirta motorolerių bei motociklų vairuotojams. Paprastas, tačiau patikrintas sprendimas motociklininkų sąvininkams palaikyti ryšį kelyje. Ši sistema ne tik užtikrins kokybišką garsą, bet ir leis susikalbėti su iki 200 m. nutolusiais draugais.

Kokybė

Paprasto, tačiau patogaus dizaino 3S sistema užtikrina aukštą garso kokybę. Įranga palaiko bluetooth 3.0 versiją bei leidžia bendrauti ne tik su kitais motociklininkais, bet tuo pačiu metu klausytis muzikos, priimti telefono skambučius ir klausytis GPS navigatoriaus instrukcijų.

Pajungimas bei valdymas


Sena 3S sistemą instaliuosite itin greitai. Vientisas prietaiso dizainas sukonstruotas taip, kad norint jį pritvirtinti nekiltų jokių klausimų. Pačioje sistemoje yra integruoti mikrofonai bei garsiakalbis, o sistemai naudotis galėsite vos dviejų mygtukų pagalba. Jų pagalba galėsite sustabdyti muzikos takelį, atsukti ar praleisti norimą dainą bei reguliuoti garso lygį kiekviename garsiakalbyje.

Garsas

Motociklai nėra tyliausia susisiekimo priemonė, todėl SENA skyrė daug dėmesio užtikrindama pačią geriausią garso kokybę. Naudodamiesi Sena 3S laisvų rankų įrangą, būsite aprūpinti triukšmo slopinimo sistema, kurios dėka negirdėsite variklio, gatvės, vėjo ar kito keliamo triukšmo. Visiškai įkrovus šią įrangą galėsite kalbėtis net 8 val., o budėjimo režimu jį gali veikti net 7 dienas. 

Atnaujinimai

Visi registruoti Sena įrangos naudotojai gauna prisijungimą prie nemokamų programinės įrangos atnaujinimų. Ši galimybė užtikrins, kad jūsų 3S sistema visada turėtų sparčiausią bei naujausią programinę įrangą.


Specifikacijos:

Kalbėjimo trukmė8 val.
Budėjimo režimas7 d.
Darbinė temperatūra-10˚C — 55˚C
DydisGarsiakalbis 39.9 mm x 39.9 mm x 11.3 mm
Mikrofono ilgis 180 mm
Valdymo pultelis 65.1 mm x 11.7 mm x 12.4 mm
Svoris3S-B: 64 g. 

3S-W: 50 g.

3S-WB: 63 g.

BluetoothHeadset Profile (HSP)

Hands-Free Profile (HFP)

Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)

Audio Video Remote Control Profile (AVRCP)

Bluetooth 3.0

Intercom atstumasAtviroje erdvėje iki 200 m.
GarsasTriukšmo bei vėjo slopintuvas
Įmontuotas SBC Codec
48 kHz (DAC)
Baterijos įkrovimo laikas2.5 val.
Baterijos tipasLičio polimerų
SertifikataiCE, FCC, IC

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras

SENA 3S ryšio įranga uždaram šalmui

  • Prekės kodas: sena-3s-s
  • Prekės būsena: 3
  • 89.00€